Aleksandra Urbanowicz – Curator

Pozytywnie nastawiona do świata! Na co dzień przeplata zajęcia na uczelni z pracą i rozwijaniem swoich pasji. Lubi wzbogacać się o nowe doświadczenia i zawsze w pełni angażuje się w to co robi. Za dobre jedzenie dałaby się pokroić!

Wojciech Przedlacki – Curator

Zawsze znajduję sobie dodatkową aktywność - czy to studencką, czy naukową, czy wolontariat - a w tym przypadku biorę udział w tworzeniu jednego z bardziej ekscytujących mnie wydarzeń, odpowiadając za prelegentów i prowadzenie imprezy. Jako świeżo upieczony inżynier zajmuję się zawodowo projektowaniem urządzeń elektrycznych i automatyki.

Kamila Konik – Event Manager

Kocha życie z całego serca i codziennie tym emanuje. Podśmiewuje się gdy ktoś jej mówi, że coś jest niemożliwe – studiuje dwa kierunki, działa w organizacjach studenckich i podróżuje niskobudżetowo na dwa etaty. Jej pasją jest obserwowanie absurdu na świecie, przez to też jest pełna sprzeczności – jednego dnia pojedzie autostopem na Saharę, drugiego na konferencję fizyczną.

Aleksander Dytko – Marketing Director

Absolwent (już prawie) Inżynierii Biomedycznej, na co dzień zajmujący się sprzedażą w Software House. Wcześniej działał przez dwa lata w organizacji AIESEC, zajmując się m.in. promocja targów pracy i rozwijaniem partnerstw stowarzyszenia. Entuzjasta Netflixa i teorii kolorów Junga.

Paula Mazur – Design Specialist

Na co dzień zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem jako studentka architektury, więc z chęcią dołączyłam do Zespołu TEDx jako grafik. Na brak czasu nie narzekam, działam w organizacjach studenckich­­­­, a po godzinach… stepuję!

Paweł Abramowicz – IT Specialist

Zaczął przygodę z TEDxami od… bycia wylosowanym do przedstawienia lightning talku na pierwszej edycji. Dzisiaj już absolwent, pomaga w obsłudze stronki. Ambicja: przyczynić się do odłączenia hodowli mięsa od polegania na cierpieniu zwierząt.

Katarzyna Mazur – Finance Manager

Pewna siebie optymistka, która lubi poznawać nowych ludzi oraz angażować się w różne projekty. Od dwóch lat działam aktywnie w Samorządzie Studenckim, a wolny czas spędzam z najlepszymi przyjaciółmi na dobrym jedzeniu lub biegając po Wrocławiu.

Kuba Bartnicki – Finance Manager

Pierwszoroczniak z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego. Pomiędzy zajęciami znajduję czas na pomoc w Samorządzie Studenckim. Uwielbiam sport i ciągle chcę się rozwijać. Konferencja TEDx to idealna okazja do przetestowania swoich umiejętności i do poznania nowych ambitnych osób.

Kuba Wołoszański – Co-Organizer

Człowiek rezolutny, studiujący na wydziale Elektroniki, w wolnych chwilach zajmuje się nauką języków obcych. Lubi mieć wpływ na otaczającą go rzeczywistość. Konferencję TEDx traktuje jako nowe wyzwanie na swojej drodze.

Kuba Sawicki – Organizer

Student Politechniki Wrocławskiej łączący studiowanie energetyki z pasją do zarządzania. Wieczny poszukiwacz przygód, pieniędzy i nowych celów do realizacji. Paradoksalnie nieśmiały, ale przegada Cię jak mu tylko na to pozwolisz!