8:20 Rejestracja uczestników
9:00 Sesja I

Elżbieta Malik

Absolwentka Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, motywacji, zarządzania zasobami ludzkimi, train the trainers oraz obsługi klienta. Na co dzień kieruje się słowami F. Dostojewskiego "Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach". Prywatnie wielka fanka skoków narciarskich. Interesuje się historią, psychologią oraz odkrywaniem smaków kuchni świata.

Justyna Pelc

Szeroko angażująca się w działalność studencką stypendystka Politechniki Wrocławskiej. Najbardziej znana dzięki projektowi Scorpio - wygrywającemu ziemskie konkursy łazikowi marsjańskiemu. Pozostaje związana z kosmicznymi przedsięwzięciami, kontynuując działalność poza Politechniką i promując sektor kosmiczny w naszym kraju.

Łukasz Guździoł

Odpowiada za zespół zajmujący się oceną ryzyka IT w Credit Suisse. Członek zarządu ISSA Polska oraz Dyrektor ds. rozwoju. Współzałożyciel forum Technology Risk and Information Security Wrocław oraz założyciel pierwszej w Polsce konferencji poświęconej ryzyku i bezpieczeństwu technologicznemu TechRisk.pl. Absolwent i najlepszy student Politechniki Wrocławskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach oceny ryzyka technologicznego, cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji. Pasjonat technologii, który przedstawi dokąd zmierza nasz świat napędzany rozwojem technologicznym i jakie są związane z nim szanse, ale też i zagrożenia dla ludzkości.

Dariusz Parzygnat

Organizator grupy Serverless Wroclaw. Współautor książki “Serverless na platformie Azure”. Kilkukrotny wykładowca w ramach inicjatywy devWarsztaty. Można go spotkać na różnych, technologicznych konferencjach i meetupach. Prywatnie pasjonat improwizacji teatralnej i żużla.
11:20 Przerwa I
12:15 Sesja II

Grzegorz Stygar

Project Manager z szerokim doświadczeniem kreowania, wdrażania jak i modyfikacji strategii marketingowych. Specjalizuje się w opracowywaniu synergetycznych rozwiązań z brandingu, marketingu jak i managementu. Doświadczenie zdobywał w pracy w agencjach reklamowych, mediach jak i prowadząc działy marketingu. Zagorzały przeciwnik stagnacji w firmach, ciągle poszukujący nowych rozwiązań oraz możliwości modyfikacji dotychczasowych.

Tomasz Żołyniak

Doktor nauk ekonomicznych, prezes zarządu wrocławskiej firmy Energia Polska, dostarczającej ekologiczną energię 15 tysiącom klientów oraz aktywista – twórca stowarzyszenia Pozytywne.com, które w szpitalach w całej Polsce buduje pokoje życzliwości. Przedsiębiorca oraz współtwórca plaż miejskich we Wrocławiu: ZaZoo i HotSpot.

Magdalena Hajduk

Absolwentka Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, fizjoterapeutka i dietetyk. Właścicielka poradni żywieniowej Manufaktura Zdrowia. Na co dzień stara się uświadamiać ludziom, że zdrowie to nie tylko kwestia żywienia i aktywności fizycznej, ale również - spokój w głowie. Prywatnie zakochana w prostej roślinnej kuchni, górskich wędrówkach oraz w podróżach małych i dużych. Ostatnia podróż to ta z serii tych dużych - trzymiesięczny wolontariat w Etiopii.

Artur Król

Psycholog, "twardy trener umiejętności miękkich", sceptyk naukowy zajmujący się promocją "twardego" podejścia "evidence-based" w szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich, rozwoju osobistym i coachingu. Wśród swoich idoli wymienia m. in. Richarda Feynmana i Mary Wollstonecraft, a wśród ulubionych kursów na studiach - “Uczenie się z własnej głupoty”.
13:30 Przerwa II
13:50 Sesja III

Agnieszka Bresler

Aktorka, reżyserka i pedagożka teatralna. ​​Współtworzyła i współprowadziła wrocławską Fundację Jubilo, prowadząc działania teatralne skierowane do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi, dorosłych z doświadczeniem choroby psychicznej, mniejszości romskiej, osób bezdomnych, więźniów i uchodźców. Współprowadzi i realizuje głośne projekty, w ramach których reżyseruje spektakle z udziałem osadzonych w zakładach karnych zarówno męskich jak i żeńskich. Laureatka nagrody 30 Kreatywnych Wrocławia w roku 2018​.

Piotr Konieczny

Piotr Konieczny, ekspert ds. bezpieczeństwa, od 14 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci oraz serwisów internetowych. Absolwent Glasgow Caledonian University. Laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2018 magazynów Forbes i Business Insider oraz wielokrotny zdobywca nagród za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT. Założyciel Niebezpiecznik.pl, firmy doradczej konsultującej projekty informatyczne pod kątem bezpieczeństwa.

Teatr Improkracja

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce w Polsce, będąc jednocześnie jedną z pierwszych grup, które prezentują ten rodzaj teatru w kraju. Od 7 lat Improkracja wystawia swoje spektakle we Wrocławiu, przyciągając co tydzień komplet widzów. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.
15:30 Zakończenie konferencji
20:00 After Party

*plan wydarzenia może ulec zmianie